Kliknij aby powiększyć obrazek
   Krzyż mosiężny
Indeks: krzyz

Krzyż mosiężny, Rosja carska, w emalii, 4 kolory, w dobrym stanie zachowania, wys. 36 x szer. 18,5 cm.

cena: 1000 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Matka Boska Iwirskaja"
Indeks: DSCN9321

Ikona "Matka Boska Iwirskaja"

w okładzie srebrnym ,złoconym
Rosja ,początek XX w.
próba srebra 84
stan zachowania idealny.
Malowana na desce tempera.
wymiary: 22*18cm

cena: 4000 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Figurka "Anioł opiekujący się dziećmi"
Indeks: as2

Figurka "Anioł opiekujący się dziećmi
Polska, początek XX wieku
brak sygnatury, stan b.dobry, brak jakichkolwiek uszkodzeń
Śliczna figurka
Wymiary: wysokość 21cm

cena: 700 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikonka metalowa
Indeks: Dscn2057

Ikonka metalowa, brąz, z emalią, dobry stan zachowania, "Mikołaj Cudotwórca", Rosja carska, XIX wiek.

cena: 400 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Święty prorok Daniel"
Indeks: daniel

Ikona "Święty prorok Daniel", XVIII wiek malowana na desce, wym. 50x52cm, tempera, lekkie uszkodzenia na dole, Rosja.

cena: 7000 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Św. Prorok"
Indeks: Dscn1082

Ikona "Św. Prorok" wym. 25x29 cm, XVIII wiek, Rosja.

cena: 1700 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Kufel cynowy
Indeks: DSCF0940

Kufel cynowy z przykrywką; z motywami religijnymi; 1/2 litra; XIX w.; w dobrym stanie zachowania; wys. 11cm

cena: 1200 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Matka Boska Iwirskaja"
Indeks: DSCF0948

Ikona "Matka Boska Iwirskaja"
w kiocie; ikona malowana na desce; w okładzie mosiężnym; Rosja ; tempera; XIXw. wymiary z kiotem 29.5cm/26.5cm

cena: 1200 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Obraz" Matka Boska Bozjej Materii"
Indeks: 2008-10-07_114540

Obraz "Matka Boska Bozjej Materi ", olej, malowany na tekturze. Początek XX wieku, płd.-wsch. Polska. Nierestaurowany, brak jakichkolwiek większych uszkodzeń. Wymiary: 55 x 44.

cena: 1500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Matka Boska Wsech Skorbiaszczich Radost
Indeks: DSCN9414

Ikona "Matka Boska Wsech Skorbiaszczich Radost Rosja, początek XIX w.
tempera ,przetarcie płatków złotych ,lekkie uszkodzenie w dolnej części Matki stojącej (uszkodzenie od lampki oliwnej),nierestaurowana.<br />
Wysoka jakość pisania tej ikony.<br />
wym: 36*29cm

cena: 4 500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Para ikon srebrnych "Chrystus" i "Matka Boska Iwirskaja"
Indeks: DSCF2884

Para ikon srebrnych "Chrystus" i "Matka Boska Iwirskaja",w okładach srebrnych; wieńce w emalii; okłady złocone; próba srebra 84; datowane 1881 r. Moskwa; tempera; wymiary 22,5x18cm.

cena: 6500/para zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   IKONA "ŚWIĘTA MARIA"
Indeks: PICT0019

Ikona "Święta Maria", tempera, XIX w., Rosja, wym. 22x22 cm., nie uszkodzona

cena: 1200 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   FIGURA MATKA BOSKA NA KULI
Indeks: 29,12, 017

brak jednej dłoni, wiekszych uszkodzeń nie ma, złocona, w polichromii, początek XIX wieku, wymiary 54 cm

cena: 2500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Matka Boska Znamienna "
Indeks: matkabz1

Ikona Matka Boska Znamienna podróżna (miniaturka) malowana na desce, płatkach złotych, stan bardzo dobry, Rosja XIX w. Brak jakichkolwiek renowacji
Wymiary: 10x10,5 Śliczna

cena: 1500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Chrystus w kiocie"
Indeks: chrystuswkiocie

Ikona "Chrystus w kiocie", malowana na desce, w koszulce złoconej, XIX w, Rosja carska, wys. 18 x szer. 16 cm.

cena: 1500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Św. Jerzy na koniu"
Indeks: jerzy

Ikona "Św. Jerzy na koniu", Rosja XX w. Malowana na desce, olej. Wymiary 30x37 cm

cena: 900 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Matka Boska Skorbiaszcza"
Indeks: skorbiaszcza2

Ikona "Matka Boska Skorbiaszcza" w kiocie z lampą oliwną. Malowana na desce, tempera. Rosja XIX w. Brak jakichkolwiek uszkodzeń, nierestaurowana, bardzo dobry stan zachowania. Wymiary w kiocie 39x44 cm

cena: 4500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikonka srebrna podróżna "Ukrzyżowanie Chrystusa"
Indeks: ikonkapodroznachr

Ikonka srebrna podróżna "Ukrzyżowanie Chrystusa" w emalii , złocona, zamykana syg.84.
Wymiary 6x3,5 cm



cena: 800 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Święty Sebastian
Indeks: 2

Ikona malowana na desce, nie uszkodzona, w dobrym stanie zachowana, XIX wiek wymiary67x48

cena: 4000 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Bóg Ojciec"
Indeks: ik1

Ikona "Bóg Ojciec", Rosja, pocz. XVIII w, przecięta, malarstwo niepoprawiane, lekkie uszkodzenia, koszula złocona, kuta, barokowa, głęboko wytłaczana, wys. 56 x szer. 54 cm.

cena: 8000 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Nikolaj Cudotworzec
Indeks: nikolaj

Ikona w srebrnej koszulce, Rosja Carska datowana 1884r Moskwa, pr.srebra 84, tempera, bardzo dobry stan, brak jakichkolwiek uszkodzeń, wym.17x21 cm.

cena: 3700 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   KROPIELNICA Z KRZYŻEM
Indeks: PICT0069

Kropielnica z krzyżem w emalii, na alabastrze, długość 21,5 cm; dł. krzyża 11.5 cm; średnica pojmnika 4cm; pojemnik otwierany; w środku emalia; wieko złocone; początek XX wieku, bardzo dobry stan zachowania

cena: 1200 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Matka Boska Karmiąca"
Indeks: DSCF0774

Ikona "Matka Boska Karmiąca", malowana na desce; tempera; XVIII w.; nieuszkodzona; nie poprawiana; Rosja; wym. 23.5cm/19cm.

cena: 3000 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Chrystus"
Indeks: chrystus

Ikona "Chrystus" w koszulce posrebrzanej, tempera. Koszulka kuta, srebrzenie oryginalne. Brak jakichkolwiek uszkodzeń. Wymiary 30x23 cm

cena: 1700 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   IKONA "WNIEBOWSTĄPIENIE"
Indeks: PICT0099

Ikona "Wniebowstąpienie", wym. 35x30,5 cm, okład złocony, galwaniczny, pocz. XX w., Rosja, stan bardzo dobry

cena: 2500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Zbiornik na wode święconą
Indeks: zbiornik na wode

Francja, XX wiek, mosiężny, z motywami aniołów, wym. 33 x 16 cm.

cena: 400 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Kapliczka z "Matką Boską z dzieciątkiem"
Indeks: ikonawfuteralekat

Kapliczka z "Matką Boską z dzieciątkiem", drewniana, Polska XIXw, polichromia, złocona, brak uszkodzeń.
Wymiary z kapliczka 48cm



cena: 2500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona Prorok
Indeks: Ikona

Ikona Prorok, mal. na desce, olej, Rosja XVIII w., brak jakichkolwiek większych uszkodzeń, nieresterowana, wym. 43 x 56 cm

cena: 4000 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Święta Trójca"
Indeks: swietatrojca

Ikona "Święta Trójca", malowana na desce, oprawiona w ramie, XVIII w, Rosja, wymiary ikony bez ramy wys. 34 x szer. 25 cm.

cena: 6000 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Darochranitelnica
Indeks: darochr

Darochranitelnica w kształcie cerkwi, Rosja, XIX w, mosiądz złocony, wys. 60 cm.

cena: 2500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Matka Boska Kazańska"
Indeks: kaznska

Ikona "Matka Boska Kazańska", malowana na desce, na złotym podkładzie, XIX w, nieuszkodzona, niepoprawiana, w db stanie zachowania, Rosja, wys. 21,5 x szer. 18 cm.

cena: 1000 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Wniebowstąpienie"
Indeks: wniebowstapienie

Ikona "Wniebowstąpienie", Rosja, tempera, malowana na desce, stan zachowania bardzo dobry. Brak uszkodzeń, niepoprawiana, na złotym podkładzie, wys. 31cm x szer. 26,5cm.

cena: 6000 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikonka podróżna
Indeks: DSCF0223

Ikonka podróżna "Chrystus"
malowana na desce; tempera; w koszulce złoconej; Rosja; pocz. XX w.; wym. 11 cm/13.5 cm

cena: 800 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Św. Serafin"
Indeks: DSCF0278

Ikona "Św. Serafin"<br />
malowana na desce; na płatkach złotych; Rosja; pocz. XX w. ; w bardzo dobrym stanie zachowania; opisana z tyłu komu była darowana; wym. 22 cm/26,5 cm

cena: 2700 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Święty Ewangelista Marek"
Indeks: DSCN9311

Ikona "Święty Ewangelista Marek" <br />
Tempera ,deska ,malowana na płatkach złotych ,Rosja XIX w.<br />
w idealnym stanie zachowania.<br />
wymiary - średnica 27 cm.

cena: 4 500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Krzyż
Indeks: DSCF0351

Krzyż; cyna; XVII pocz.- XVIII w. ; przeprowadzona rekonstrukcja; orginalny; wys. 45 cm

cena: 800 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Matka Boska Skoroposlusznica"
Indeks: DSCF0340

Ikona "Matka Boska Skoroposlusznica " ,<br />
malowana na desce; Rosja XIX w. ; na górze ikony orginalne wycięcie na święte relikwie; wym. 33 cm/23.5 cm

cena: 2700 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Mikołaj Cudotwórca"
Indeks: DSCF0jgj215

Ikona "Mikołaj Cudotwórca", malowana na desce, tempera, na płatkach złotych. Początek XIX wieku, Rosja. Ikona ze świętymi po bokach. Lekkie uszkodzenie od lampatki, nie restaurowana. Wymiary 31cm x 35cm.

cena: 5500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "4czaśnik"
Indeks: 4czasnik1

Ikona "4czaśnik", Rosja XIX w. Malowana na desce, olej, zachowana w bardzo dobrym stanie. Wymiary 36x32 cm

cena: 3000 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Żywot Św. Jerzego"
Indeks: PICT0044

Ikona "Żywot Św. Jerzego"
na porcelanie; okuwana srebrem; w rogach srebrne okucia w emalii; sygn. próba 84; Rosja; nieuszkodzona; wym. 26cm/29.5cm

cena: 5000 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Srebrny kielich
Indeks: PICT0049

Kielich srebrny datowany 1719 r.; w 1905 roku została wymieniona górna część kielicha; próba 800; w dobrym stanie zachowania; w środku złocony; Austro-Węgry; wys. 24 cm

cena: 4000 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Lampka pod ikonę (kiod) "Anioł"
Indeks: aniolidz3

Lampka pod ikonę (kiod)
"Anioł" Rosja XIX w, mosiężna, kompletna, nie uszkodzona.
Wymiar 22x14x10 cm

cena: 600 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Świecznik
Indeks: DSCF0486

Świecznik
brąz; XVII-pocz.XVIII wieku; Polska; złocony; wys. 74 cm; nieuszkodzony;

cena: 4000 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Krucyfiks
Indeks: DSCF1044

Krucyfiks; brąz; resztki złocenia; XVIII w.; Polska; w bardzo dobrym stanie zachowania; osadzony an trzech kulach; wys. 61cm

cena: 3500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Matka Boska Iwirskaja"
Indeks: DSCF1050

Ikona "Matka Boska Iwirskaja"<br />
malowana na desce; tempera; Rosja; w okładzie srebrzonym, grawerowanym; w kiocie; nieuszkodzona; niepoprawiana; XIX w.;wymiary 41cm/36cm

cena: 3800 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikonka podróżna
Indeks: DSCF1102

Ikonka podróżna "Wjazd do Jeruzalem"
masa perłowa; Rosja; w barzdo dobrym stanie zachowania; wym. 5.5/8cm

cena: 600 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Figura "Święty Andrzej"
Indeks: swietyandrzej

Figura "Święty Andrzej" drewniana , polichromia - początek XIX w. brak pochodzenia. Nie uszkodzona
Wysokość: 82cm



cena: 3500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Chrystus"
Indeks: DSCF1318

Ikona "Chrystus", srebrna; w kiocie; malowana na desce; tempera; koszulka nie srebrna; datowana 1898r.; w emalii; Rosja; XIX w.; wymiary 21x25cm.

cena: 1700 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Miniaturka "Madonna"
Indeks: DSCF1664

Miniaturka "Madonna"
malowana na kości; w orginalnej oprawie; Francja; XIX w.; wymiary 16/14cm

cena: 600 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona posrebrzana
Indeks: DSCF1891

Ikona posrebrzana
malowana na desce; w koszulce kutej; emalia; XX w.; wymiary 32.5x39.5cm

cena: 1500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Para aniołków stojących
Indeks: DSCF1974

Para aniołków stojących ; drewno; w polichromii; złocone; Rosja; XIX w.; wys. 29 cm; nieuszkodzone;

cena: 3000 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Płaskorzeźba "Madonna z aniołami"
Indeks: DSCF1981

Płaskorzeźba "Madonna z aniołami"
miedź srebrzona; kuta głęboko; pocz. XX w.; Polska; wymiary 34x26cm

cena: 800 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ładna ikona "Władimirskaja"
Indeks: mmaa

Ładna ikona "Władimirskaja" malowana na desce, tempera, Rosja XIXw. nie posiada żadnych uszkodzeń
Wymiary: 15x18


cena: 2500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Władymirskaja"
Indeks: DSCF2018

Ikona "Władymirskaja"
Malowana na desce, masło, złocona. Brak jakichkolwiek uszkodzeń.
Rosja XIX w.

cena: 2500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikonka podróżna "Św. Antypin"
Indeks: DSCF2098

Ikonka podróżna "Św. Antypin", brąz w emalii. Rosja carska, XIX w., w bardzo dobrym stanie zachowania. Wymiary: 10x8,5 cm

cena: 700 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikonka podróżna "Prokrow"
Indeks: DSCF2173

Ikonka podróżna "Prokrow", brąz w emalii. Rosja, XIX w., w bardzo dobrym stanie zachowania. Wymiary: 10x11 cm

cena: 700 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikonka podróżna "Narodzenie Maryi"
Indeks: DSCF2172

Ikonka podróżna "Narodzenie Maryi", brąz w emalii. Rosja, XIX w., w lekkie przetarcie, ogólnie w dobrym stanie zachowania. Wymiary: 10x9 cm

cena: 700 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Matka Boska Skorbiaszcza"
Indeks: skorbiaszcza

Ikona "Matka Boska Skorbiaszcza", ok XVIII w. Malowana na desce, tempera, w kowczegu. Ogólny stan dobry, lekkie uszkodzenia. Wymiary 36x30 cm

cena: 4500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Matka Boska Tichiwińskaja"
Indeks: PICT0007

Ikona "Matka Boska Tichiwińskaja".

"Koszulka" (okład) srebrny , złocony ,próba srebra 84.
Rosja ,początek XX w.
Ikona malowana na desce , tempera.
Stan zachowania idealny.
Śliczna.
wym:15*18cm

cena: 4 500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Chrystus z kielichem i chlebem"
Indeks: kielich.chleb

Ikona "Chrystus z kielichem i chlebem", XIX w. Ikona malowana na desce, tempera, nierestaurowana. Wymiary 32x27 cm

cena: 1700 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Pokrow"
Indeks: DSCfgfgF0211

Ikona "Pokrow ", malowanqa na desce, Rosja XIX wiek, w okładzie mosiężnym złóconym i srebrzonym, nie uszkodzona, nie restaurowana. Wymiary 31cm x 36cm.

cena: 2500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   IKONA "MATKA BOSKA WŁADYMIRSKA"
Indeks: Obraz 202

IKONA "MATKA BOSKA WŁADYMIRSKA"
MALOWANA NA DESCE, TEMPERA
ROSJA, POCZĄTEK XX WIEKU
NIERESTAUROWANA
BRAK WIĘKSZYCH USZKODZEŃ
WYMIARY: 31x36

cena: 2500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Para ikon srebrnych "Chrystus" i "Matka Boska Kazańska"
Indeks: DSCF0854

Para ikon srebrnych "Chrystus" i "Matka Boska Kazańska<br />
okłady srebrne; w emalii; próba srebra 84; datowane 1882r.;malowane na desce; tempera; 19.5x16cm

cena: 6000 para zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Lampka pod ikonę "Aniołek"
Indeks: lm.i.

Lampka pod ikonę "Aniołek", pocz. XX w., kompletna, porcelanowa, nieuszkodzona, malowana, wym. 15 x 16 x 7,5 cm

cena: 700 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona
Indeks: ikona platki

Ikona malowana na płatkach złotych. Rosja XIXw. "Maria Magdalena, Walentyna, Paweł i Anna". Stan zachowania bardzo dobry; nierestaurowana. Wymiary 22x18cm.

cena: 2 500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Iwirskaja"
Indeks: matkairwik1

Ikona Iwirskaja srebrna podróżna , malowana na desce , tempera, koszulka srebrna, złocona datowana 1884 Moskawa, pr. srebra 84, w ramce srebrnej orginalnej z pr. sreb 84. Stan zachowania bardzo dobry, nie restenrowana Wymiary: 7,5x10cm


cena: 4000 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   IKONA "UKRZYŻOWANIE CHRYSTUSA"
Indeks: Obraz 305

IKONA "UKRZYŻOWANIE CHRYSTUSA"
ZE SCENAMI JEGO UKRZYZOWANIA MALOWANA NA DESCE
KRZYŻ MOSIĘŻNY O DWÓCH KOLORACH EMALII
ROSJA XX WIEK
WYMIARY: 43x54 cm

cena: 4000 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Narodzenie Jezusa"
Indeks: DSCN3590l

Rosja, początek XIX wieku, malowana na desce, nierestaurowana, o rzadkim temacie występującym w ikonach, wym. 27 x 35 cm.

cena: 3000 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Wjazd Jezusa do Jerozolem
Indeks: DSCF0191

Wjazd Jezusa do Jerozolem. Malowane na desce, Rosja, tempera, XIX wiek. Nie poprawiana, w dobrym stanie. Wymiary 35cm x 26,5cm.

cena: 2500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona Matka Boska "Fiedorowskaja"
Indeks: "Fiedorowskaja

Ikona malowana na desce, tempera. Ikona w koszulce mosiężnej srebrzonej. Srebrzenie wytarte. Rosja, XIX wiek. Ogólnie w dobrym stanie zachowana. Wymiary: 22cm x 27cm.

cena: 1200 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Jajko porcelanowe
Indeks: PICT0080jjj

Jajko porcelanowe otwierane,XX wiek, ręcznie malowane, o motywach kwiatowych. Sygnowane "MJ", nieuszkodzone. Wymiary 6cm x 4cm x 4cm.

cena: 300 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Pomocnik Popa (Księdza)
Indeks: DSCFgh0269

Pomocnik Popa (Księdza), złocony, kompletny, Rosja XX wiek. W idealnym stanie zachowania. Wymiary 14,5cm x 6cm x 3,5cm.

cena: 800 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Matka Boska Kazańska"
Indeks: mbzdzwkoszulce

Ikona "Matka Boska Kazańska" malowana na desce, tempera, w koszulce srebrnej, kutej, wysadzanej kamieniami. pr.sr. 925, waga koszulki 1000g. Śliczna
Wymiary: 26x30


cena: 15000 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona srebrna "3 świętych"
Indeks: 3sw

Ikona srebrna, Rosja, Petersburg, XIX w. Malowana na desce, tempera. Ikona w "koszulce", próba srebra 84, datowana 1817 r. Wieńce złocone, okład kuty. Stan ikony bardzo dobry, nierestaurowana. Wymiary 22x17,5 cm

cena: 7000 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Mikołaj Cudotwórca"
Indeks: DSCeweF002t7

Ikona "Mikołaj Cudotwórca", malowana na desce, tempera, Rosja XIXw. Okład (koszulka) kłuta, srebrzona. Ikona o wyjątkowej rodzie ze względu na mocno kłuty okład. Wymiary 37cm x 28cm.

cena: 3500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Jajko w emalii
Indeks: Jajkowemalii

Jajko w emalii z motywami łabędzi, kwiatów itp., emalia kilkukolorowa, dodatkowo wysadzane granatami, złocone. Rosja carska, pr.84, wysokość 10cm, średnica 6cm. Rozkładane, w idealnym stanie zachowania.

cena: 4000 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Jajko srebrne w emalii
Indeks: wemalii

Jajko srebrne w emalii, w dwóch kolorach białym i niebieskim. Rosja XX wiek, nie uszkodzone, krzyżyk wykonany z pereł i koralu, złocony. Jajko nie otwierane. Długość 18cm, średnica 5,5cm.

cena: 2500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Krzyżyk srebrny
Indeks: Krzyżyksrebrny

Krzyżyk srebrny, Prawosławny, początek XX wieku, brak sygnatury, oryginalny. Wymiary 9cm x 5cm.

cena: 300 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Kadzielnica miedźiana
Indeks: kadzielnica01

Kadzielnica miedźiana, Rosja, początek XX wieku. Oczyszczona, miedź łączona z mosiądzem, nie uszkodzona. Wysokość 23cm.

cena: 600 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Plakietka "Chrystus w koronie cierniowej"
Indeks: Plakietka

Plakietka "Chrystus w koronie cierniowej", brąz. Polska, XIX wiek, brak sygnatury. Wymiary: 15cm x 16cm.

cena: 800 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Kropielnica
Indeks: Kropielnica

Kropielnica, brąz złocony, rozkręcana. Polska, XIX wiek, przetarte złocenia.

cena: 600 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Matka Boska Tifimska
Indeks: IMG_3321

Matka Boska Tifimska, tempera, malowana na desce, na złotych płatkach. Rosja, XIX w. Brak uszkodzeń, delikatne przetarcia złota. Nierestaurowana w bardzo dobrym stanie. Wymiary 27x311cm

cena: 4500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona Matka Boska "Iwirskaje"
Indeks: iwirskaje

Ikona Matka Boska "Iwirskaje" srebrna, okład złocony. Rosja pocz. XX w. pr.sr. 84. Malowana na desce, tempera, w kiocie. Wymiary ikony: 21 x 17 cm. Wymiary w kiocie: 46 x 27 cm. Stan bardzo dobry.

cena: 5500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Figura "Święty Piotr"
Indeks: swietypiotr

Figura "Święty Piotr" drewniana , polichromia - początek XIX w, nie posiada uszkodzeń.
Wysokość 82 cm



cena: 3500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Praźnik"
Indeks: ikona

Ikona "Praźnik" malowana na porcelanie, Rosja XXw., okuwana srebrem, w narożnikach emalia; srebro pr. 800. Brak jakichkolwiek uszkodzeń. Wymiary 22x18cm.

cena: 6 000 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ołtarzyk drewniany z zwięczeniem aniołka
Indeks: aniolekdrenianydomek

Ołtarzyk drewniany z zwięczeniem aniołka, polichromia, oryginalny, złocony , XIX wiek. Brak większych uszkodzeń.
Wymiary: 60x97x70



cena: 3500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Władymirska z dzieciątkiem"
Indeks: mwladymirska

Ikona "Władymirska z dzieciątkiem" , malowana na desce , tempera, na złotych płatkach, nie restaurowana , Rosja, początek XIX w., Ładna
Wymiary: 15x17,5

cena: 2500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Pokrow"
Indeks: ikonkaaa1

Ikona "Pokrow", brąz. Rosja XIX w. Nie uszkodzona. Wymiary: 19,5 x 11 cm.

cena: 800 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Archanioł Gabriel"
Indeks: ikonkablekitna

Ikona "Archanioł Gabriel", brąz. Rosja XIX w. W emalii, lekkie przetarcia, oryginalna. Wymiary: 15 x 12,5 cm.

cena: 1200 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Krzyż wiszący noszony pzrez duchownych.
Indeks: ikonkakrzyz

Krzyż wiszący noszony przez duchownych, brąz. Rosja XVIII w. oryginalny. Wimiary: 12,5 x 8 cm.

cena: 1200 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Matka Boska Kazańska"
Indeks: ikonkamaryja

Ikona "Matka Boska Kazańska", brąz złocony, w bardzo dobrym stanie zachowania. Rosja XIX w. Wymiary: 11,4 x 10 cm.

cena: 1000 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Matka Boska Skarbiaszcza"
Indeks: ikonkaniebieska

Ikona "Matka Boska Skarbiaszcza" brąz, emalia jednokolorowa, w bardzo dobrym stanie zachowania. Rosja XIX w. Wymiary: 14,5 x 12,5 cm.

cena: 1200 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Narodzenie Maryi"
Indeks: ikonkapiec

Ikona "Narodzenie Maryi" brąz. Rosja XIX w. lekkie przetarcia postaci świętych. Wymiary: 10 x 9,5 cm.

cena: 700 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona podróżna rozkładana "Matka Boska, Chrystus, Jan Chrzciciel"
Indeks: ikonkarozkladana3

Ikona podróżna, rozkładana "Matka Boska, Chrystus, Jan Chrzciciel", brąz, jedno kolorowa emalia,Rosja pocz. XIX w. Wymiary: 37 x 14 cm.<br />


cena: 1500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona podróżna rozkładana "Sceny z życia Świętych"
Indeks: ikonkarozkladana4

Ikona podróżna 4-częściowa, ze scenami z życia Świętych, brąz, emalia jedno kolorowa. Rosja XIX w. nie uszkodzona. Wymiary: 40 x 17 cm.


cena: 1500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Miniaturka ikony podróżnej "Chrystus z krzyżem"
Indeks: miniikonka1

Miniaturka ikony podróżnej "Chrystus z krzyżem". malowana na porcelanie, w ramce mosiężnej. Europa zach. XIX w. Posiada zaczep do zawieszenia na szyi lub do postawienia. Śliczna. Wymiary: 6 x 4 cm.


cena: 800 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikonka srebrna Matka Boska z Dzieciątkiem "Kazanskaja"
Indeks: ikonka

Ikonka srebrna Matka Boska z Dzieciątkiem "Kazanskaja", Rosja Carska, w kształcie medalionu, okład kuty, pr. srebra 84, malowana na desce tempera, w bardzo dobrym stanie zachowania, wym. 7 x 5,5 cm

cena: 1800 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona Matka Boska z Dzieciątkiem "Tulska"
Indeks: ik.

Ikona Matka Boska z Dzieciątkiem "Tulska", Rosja, pocz. XX w., malowana na desce, tempera, na płatkach złotych, stan zachowania barzdo dobry. Śliczna. Wym. 11 x 9 cm

cena: 1800 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Lampka pod ikonę "Gołąbek"
Indeks: l.ik.

Lampka pod ikonę "Gołąbek", Rosja, pocz. XXw., kompletna, nieuszkodzona, lekkie przetarcie złota, wym. 17 x 12 x 8 cm

cena: 700 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Para ikon MB "Kazanska" i Chrystus
Indeks: ik.

Para ikon MB "Kazanska" i Chrystus, Rosja XX w., malowane na płatkach srebrnych, tempera, patyna naturalna, nieresterowane, wym. 18,5 x 14 cm

cena: 2500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona typu Ołtarzyk, podróżna
Indeks: ik.

Ikona typu Ołtarzyk, podróżna, 4-częściowa, brąz złocony, Rosja XIX w., 4 kolory emalii, w b. dobrym stanie zachowania, wym. 17,5 x 41 cm

cena: 2500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Archanioł"
Indeks: ik.

Ikona "Archanioł" , mosiądz, 2 kolory emalii, w b. dobrym stanie zachowania, XIX w., Rosja, wym. 15 x 13 cm

cena: 1500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   IKONA PODRÓŻNA MATKA BOSKA SKARBIASZCZA
Indeks: swma

IKONA PODRÓŻNA MATKA BOSKA SKARBIASZCZA

malowana na desce, Rosja XIX w., malowana na płatkach złotych, w idealnym stanie zachowana.
Śliczna
Wymiary: 7x9 cm

cena: 1700 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Przeciw pożarowa"
Indeks: ikonapozarowa

Ikona "Przeciw pożarowa" malowana na desce, tempera, Rosja XIX wiek, malowana na płatkach srebrnych, oryginalna, nie restaurowana, brak jakichkolwiek uszkodzeń.
Wymiary: 25,5x32



cena: 2500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikon "Miesiąc Styczeń"
Indeks: miesiacstyczen

Ikon "Miesiąc Styczeń" malowana na desce, tempera, Rosja XIX w. , nie restaurowana , nie uszkodzona.
Wymiary: 36,5x21,5

cena: 5500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Kropielnica Porcelanowa
Indeks: pojemnik2

Kropielnica Porcelanowa z wizerunkiem Chrsytusa. Europa Zachodnia XXw.
Wymiary: 18cm x 8cm x 4,5cm

cena: 150 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Książka O Ikonach Podróżnych XIV-XV w
Indeks: ksiazka1

Książka O Ikonach Podróżnych XIV-XV w, Rosja. Żelazo, brąz. Ilustracje czarno-białe. Wydana w Moskwie 1978r.

cena: 300 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Krzyżyk Złoty W Emalii
Indeks: krzyzk3

Krzyżyk Złoty W Emalii, Rosja Carska, próba złota 56, lata około 1880. Łańcuszek złoty, również z próba 56. Ogólnie w bardzo dobrym stanie.
Długość łańcuszka : 52cm, Długość krzyżyka : 4cm.

cena: 1500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Wisior W Emalii " Jajko"
Indeks: zawiesz

Wisior W Emalii " Jajko", otwierany, złocony, w środku przedstawiający aniołka. Łańcuszek złoty, XXw, Europa Zachodnia, próba złota 583
Długość łańcuszka 46cm
Długość jajeczka : 3cm

cena: 1500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Jajko W Emalii, Rosja, XXw
Indeks: jajo

Jajko W Emalii, Rosja, XXw. Mosiądz złocony, z pozytywką, otwierane, nieuszkodzone.
Wymiary :
Długość jajka 12cm
Wysokość całkowita 22cm

cena: 2500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona srebrna Matka Boska Kozańska
Indeks: jchimb

Ikona srebrna "Matka Boska Kozańska" , malowana na desce, tempera, pr. sr. 925, XX w., okład kuty.
Wymiary: 13x16cm



cena: 1500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Pantalemon"
Indeks: iiikk

Ikona "Pantaleon" patron lekarzy, aptekarzy malowana na desce, Rosja XX w. , nie posiada żadnych uszkodzeń, duża.
Wymiary: 35x44

cena: 2500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Św.Awiw, Guvij i Simon "
Indeks: IMG_9102

Ikona "Św.Awiw, Guvij i Simon" patroni szczęśliwej rodziny, szczęśliwego małżeństwa. Ikona malowana na desce, tempera, w okładzie posrebrzanym, kutym (koszulka), Rosja XIX wiek. Ikona w kocie - oryginalnym. Ładna.
Wymiar w kocie 64x48.



cena: 3800 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   IKONA PODRÓŻNA ŚWIĘTY PANTELEMON PATRON APTEKARZY I LEKARZY
Indeks: swietyy

IKONA PODRÓŻNA ŚWIĘTY PANTELEMON PATRON APTEKARZY I LEKARZY

Rosja XIX w. , malowana na desce, na płatkach złotych, w idealnym stanie zachowana
Śliczna
Wymiary: 7x9 cm

cena: 1500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Krzyż wiszący z pojemnikiem na wodę święconą
Indeks: DSC_0044

Krzyż wiszący z pojemnikiem na wodę święconą, mosiężny, w emalii, Chrystus malowany na porcelanie, Francja XIX w, brak uszkodzeń. Wymiary 31x22x6

cena: 900 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Krzyż srebrny, Polska
Indeks: krzmd2

Krzyż srebrny, Polska
próba srebra 2
Polska, początek XX wieku
Wymiary: 11,5x7cm

cena: 700 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Ewangelista Św. Mateusz"
Indeks: ikona2awe

Ikona "Ewangelista Św. Mateusz"
malowana na desce, Rosja XIXw lekkie przetarcie , nie poprawiana, nie uszkodzonaśrednica 27,5

cena: 2500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Matka Boska Władymirska "
Indeks: mbwnd

Ikona "Matka Boska Władymirska" malowana na desce , Rosja XIX, w okładzie mosiężnym, złoconym, brak uszkodzeń.
Wymiary: 14,5x18 cm

cena: 700 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Matka Boska Iwińska"
Indeks: mbtt

Ikona "Matka Boska Iwińska"
w koszulce posrebrzanej, kutej, Rosja, XVII, początek XIX wieku, nie restanowana, oryginalna, ładna
wymiary:37x31

cena: 4000 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Lampadka pod ikonę
Indeks: lampodka

Lampadka pod ikonę, Rosja, początek XX, złocona, kompletna, oryginalna, brak sygnatury. Śliczna
480

cena: 480 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Chrystus"
Indeks: ikonachrysgl

Ikona "Chrystus" malowana na desce , tempera, Rosa, początek XVIII, nie restanowana, nie posiada uszkodzeń. Ładna
Wymiary: 26,5x30

cena: 4500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Chrystus" w okładzie posrebrzanym
Indeks: chrysik

Ikona "Chrystus" w okładzie posrebrzanym, kutym, Rosja XIXw. malowana na desce, oryginalna, nie posiada uszkodzeń.
Wymiary:22,5x27,5
1500

cena: 1500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Matka Boska Kazańska"
Indeks: imbkr

Ikona "Matka Boska Kazańska" , Rosja XIX wiek w kiocie, okład (koszulka) posrebrzana, kute. Ikona malowana na desce, oryginalna i w dobrym stanie zachowana. Wymiary w kiocie: 21x24,5 cm



cena: 1200 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Święty Jerzy na koniu "
Indeks: ikonajerzykon

Ikona "Święty Jerzy na koniu" malowana na desce, Rosja XVIII wiek, nie restaurowana, nie poprawiana, lekkie, przypalona po lampce oliwnej , Oryginalna.
Wymiary: 37x32



cena: 3700 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Para figur drewnianych
Indeks: parafigurdrewnianych

Para figur drewnianych, brak polichromii, brak pochodzenia, XIX, (uszkodzenie rąk).
Wysokość 47cm


cena: 1800 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Wniebowstąpienie" w kiocie oryginalnym
Indeks: ikonaaduzawoprawie

Ikona "Wniebowstąpienie" w kiocie oryginalnym. Ikona malowana, tempera, Rosja XIX wiek. W bardzo dobrym stanie zachowania. Kiod drewniany , oryginalny<br
Wymiary: 57x69



cena: 15 000 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Chrystus
Indeks: ihc

Ikona "Chrystus Pankration" malowana na desce , Rosja XIX wiek, brak renowacji, duża. Wymiary: 46x56


cena: 4000 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Matka Boska Trójręka"
Indeks: mbtdt

Ikona "Matka Boska Trójręka" , deska, tempera, Rosja XIX w, malowana na płatkach złotych, brak uszkodzeń. Ładna.
WYMIARY: 31,5X37,5 CM



cena: 3500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Św. Eliasz"
Indeks: ise

Ikona "Św. Eliasz" malowana na desce, tempera, Rosja, początek XIXw. malowana na płatkach złotych, brak uszkodzeń.
Wymiary: 27x32,5



cena: 3500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Święty Antoni"
Indeks: swant

Ikona "Święty Antoni" malowana na desce , owalna, olej, Rosja , początek XIX w. oryginalna, brak renowacji



cena: 1500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Matka Boska Pocieszycielka Strapionych"
Indeks: mbpsdt

Ikona "Matka Boska Pocieszycielka Strapionych" malowana na desce , tempera, Rosja XVIII wiek, wysokiej klasy pismo, nie posiada uszkodzeń. Bardzo ładna.
Wymiary: 26x30 cm



cena: 4500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Matka Boska Kazańska "
Indeks: mbkwokl

Ikona "Matka Boska Kazańska" malowana na desce, Rosja XIX w, w okładzie (koszulka) mosiężnym (była srebrzona), nie posiada uszkodzeń.
Wymiary: 18x22


cena: 1200 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Obrazy "Matka Boska i Chrystus "
Indeks: ombich

Obrazy "Matka Boska i Chrystus" malowane na blasie , olej, Polska XIX, brak większych uszkodzeń. Wymiary: 26x34,5 cm



cena: 1500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona w kiocie "Praźnik "
Indeks: kiociepraxnik

Ikona w kiocie "Praźnik" malowana na desce , tempera, Rosja XIX w , w bardzo dobrym stanie zachowana.
Wymiary w kiocie 42x38cm



cena: 4500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Para ikon do renowacji "Chrystus i Matka Boska Kazańska "
Indeks: paraikonnnn

Para ikon do renowacji "Chrystus i Matka Boska Kazańska" , tempera, malowane na desce, Rosja XIXw.
Wymiary: 26,5x31 cm
Cena pary w takim stanie 4500

cena: 4500 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona "Chrystus Pantokrator"
Indeks: ikchnazl

Ikona "Chrystus Pantokrator" malowana na desce tempera, okład mosiężny złocony, Rosja XIX wiek, w bardzo dobrym stanie zachowania.
Ładna
Wymiary: 17,5x22,5



cena: 1200 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
   Ikona posrebrzana "Trzech świętych "
Indeks: trzswnasr

Ikona posrebrzana "Trzech świętych" malowana na desce, tempera, Rosja XIX w. Nie posiada uszkodzeń, w dobrym stanie zachowana.
Wymiary: 17,5x22,5



cena: 800 zł

Wyślij zapytanie
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
Kliknij aby powiększyć obrazek
   ikona
Indeks: iksty

wymiary: 64x54

cena: 14000 zł

Wyślij zapytanie
Projekt i wykonanie: BV Sp. z o.o.